رطوبت ساز پروانه ای سالن قارچ ، رطوبت ساز سالن قارچ ، رطوبت ساز پروانه ای چهار اسب ،مه پاش پروانه ای ، مه پاش گلخانه ، رطوبت ساز صنعتی ، رطوبت ساز پروانه ای ارزان ، رطوبت ساز سالن قارچ ،رول باز کن تسمه ، تسمه باز کن ، جت هیتر گازی سقف کشسان ، رطوبت ساز پروانه ای تی تاک ، مه پاش تی تاک ، مه پاش گلخانه نبشی پلاستیکی سنگ ، نبشی پلاستیکی کرج ، نبشی پلاستیکی ورامین ، نبشی پلاستیکی کاشی
ثبت سفارش مشاوره آنلاین

راهنمای انتخاب رطوبت ساز دامداری | مه پاش مخصوص دامداری | مه پاش گاوداری | رطوبت ساز گاوداری

نقش مهم و حیاتی رطوبت و خنگی در سالن های دامداری مثل پرورش گاو ، گاومیش ، بز و گوسفند در هیچکدام از شهرهای ایران قابل اغماض نیست. لذا دستگاه های رطوبت ساز در دامداری های مختلف همیشه نقشی حیاتی ایفا میکنند. در اینجا به معرفی انواع رطوبت ساز – مه پاش دامداری می پردازیم. 

در فضول گرم در شهرهای مختلف ایران به دلیل گرمای زیاد و طبع گرم دامهای مختلف گرمای ایجاد شده از نور خورشید تنش و سوخت و ساز دام را به شدت بالا برده و آن را از رشد مورد نظر و آرامش مورد نیاز برای رشد و شیر دهی باز می دارد. لذا استفاده از دستگاه مه پاش جهت خنک کردن فضای گاوداری و دامداری راه حلی بسیار بصرفه جهت جلوگیری از آزار رسیدن به این حیوانات اهلی می باشد.

ابتدا نیاز است که انواع مدل رطوبت ساز هایی که در صنعت تولید می شود را بررسی کنیم :

رطوبت ساز پروانه ای : از مدل از مه پاش صنعتی است که به کمک موتور با دور بالا آب را پودر میکند و با قدرت بالا به فضای مورد نظر پرتاب میکند.

رطوبت ساز التراسونیک : این مدل از رطوبت ساز صنعتی به مه ساز – دستگاه بخور سرد مشهور است . این مدل مه پاش مولکول آب را می شکند و آب را به مه سرد 

رطوبت ساز نازلی : این مه پاش که به رطوبت ساز شیلنگی نیز معروف است به کمک پمپ پرقدرت آب را با فشار از نازل های با سورخ های ریز عبور داده و رطوبت هوا را بالا می برد. 

رطوبت ساز نازلی 09199762163

enemad-logo
0
    0
    سبد شما
    سبد شما خالی استبرگشت به خرید