ثبت سفارش مشاوره آنلاین

جت هیتر برقی سالن مرغداری

جت هیتر برقی ، در سالن‌های مرغداری یکی از پرکاربردترین دستگاه‌های می‌باشد که باید در نظر داشت چون جت هیتر برقی ، سالن مرغداری با ایجاد گرمایی که در کسری از نیم ساعت فضایی سالن را به دمای دلخواهی، که بین 0 الی 45 درجه درنظر گرفته شده است و بدون ایجاد دی اکسید کربن که برای موجودات زنده مضر است ؛ به راحتی گرم می‌کند و این دستگاه ، جت هیتر برقی در دو مدل تکفاز و سه فاز عرضه می‌شود.

مزایا جت هیتر برقی

جت هیتر برقی ، توانایی تولید ظرفیت گرمایشی کاملا پاک و بدون دی اکسید کرین را دارد ؛ که از آن جهت گرمای سالن پرورش مرغداری ، گلخانه ها و هر محیطی می‌توانید استفاده کرد؛ این دستگاه ، با برق تکفاز یا سه فاز کار می‌کند و در صورت نبود برق، امکان اتصال اینورتر وجود دارد و این محصول دارای گارانتی، 1 ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله از طرف مجموعه تولیدی تی تاک می‌باشد و برای جهت ارسال کاتالوگ شماره واتس آپ : 09190107631 تماس حاصل فرمایید.

جت هیتر برقی
جت هیتر برقی، هیتربرقی، جت هیتر برقی صنعتی

مدل های جت هیتر برقی

مدل‌های مختلف در تولید دستگاهی جت هیتر برقی که بصورت تکفاز و سه فاز می‌باشد. از آنجایی که دستگاه تکفاز را به محیط‌های کوچک اداری و نیمه صنعتی جوابگو است ، و حتی این دستگاه جت هیتر برقی ، را در سالن کوچک مرغداری نیز جوابگو می‌باشد و در مقابل جت هیتر برقی تکفاز ، جت هیتر برقی سه فاز تولید می‌شود که برای سالن‌های برزگ به کار می‌رود.

جت هیتر برقی

حالت های ظرفیت گرمایشی جت هیتر برقی

دو حالت جت هیتر برقی تکفاز در دو ظرفیت گرمایشی 3 کیلووات و 5 کیلووات است. دیگر حالت های جت هتیر برقی سه فاز در ظرفیت گرمایشی 12 کیلووات، یا 15 کیلووات یا 18 کیلووات یا 24 کیلووات و 30 کیلووات عرضه می‌شود، برای جهت اطلاعات بیشتر از مشخصات فنی جت هیتر برقی کلیک نمایید.

جهت مشاوره و ثبت سفارش جت هیتربرقی

خانم حسن پور: 09120578916

آقای نورمحمدی: 09190107631

آقای محسنی 09197443453

جهت مشاهده محصولات دیگر : www.ttakco.com